Asma germe tente

Kategori: Branda blog | 0

Asma germe tente, minimum seviyede demir aksamlar kullanılarak üretilen bu sistemler; üçgen, kare ve asimetrik şekilleriyle mekanınıza mimari bir değer kazandırır. Asma Germe branda; köşe kısımlara direkler montelenerek veya mevcut kiriş ve betona plakalar koyularak membran çelik halatlarla bu noktalara gerdirilir.  Asma germe branda tamamen demonte olarak üretilen bu sistem, geniş gölge alanıyla kullanıcısına büyük avantajlar sağlamaktadır. Asma Germe tente sisteminde çelik taşıyıcılar yan yana birleştirilerek sınırsız alanlar oluşturmak mümkündür.

Asma germe tente

  • Paslanmaz veya demir direkler
  • Paslanmaz veya galvaniz gergi malzemeleri
  • İthal 900 gr Membran PVC kumaş
  • Galvaniz boya veya Eloktrostatik toz boya (ral kataloğu renkleri)

Asma germe tente

Asma Germe tente Sistemleri Göçebe Toplumlardaki Kurulan Çadır Örneklerinden ve Çadır İskeletinin Üzerine atılarak iplerle gerdirilerek Kullanılan otağ çadırlarından esinlenerek bugünün mimarisinde uygulanmıştır.  Asma Germe tente Sistemi durağan yapılara ve elastik yapılara biçim ve düşünce kaynağı olmuştur. çağdaş Mimari yapılarda Membran malzemesi , tasarımcılara herhangi bir kumaşla yapılması mümkün olmayan bir halde üç boyutlu alanlar oluşturulmasını sağlamaktadır
Asma Germe Membran Sistemleri ; Şekli biçimi ve yük dağılımı ile öteki yapı sistemlerinden farklıdır. Bu vaziyet mimarlık ve mühendisliğin mükemmel uyumunu sağlayarak uygulama meydana getirilen alanda estetik ve Dengeyi Gözler önüne sermektedir.

Hızlı iletişim : 0532 640 8310

Mail adresi :  info@simgebranda.com

Asma germe branda örnekleri

Bir Cevap Yazın