SİMGE BRANDA 

 

    Uzun yıllar branda sektöründeki tecrübesiyle müşteri memnuniyetine önem vererek her geçen zaman diliminde kendini yenileyen simge branda,  geniş ve uzman kadrosuyla gelişen teknolojiye uyum sağlamaktadır. Sizin istekleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyoruz. Sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Simge Branda ve Tente tasarımları, modelleri ve hizmet kalitesiyle sektöründe öncü olmayı sürdürecektir. Branda modelleri hakkında  bilgi sahibi olmak ve işletmenize uygun branda çeşitleri öğrenmek için telefon veya mail adreslerimizle simge branda’ya ulaşabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Branda imalatı yapan firmamız, bugüne kadar sayısız pergola tente, şeffaf kış bahçesi, mafsallı tente, balkon brandası, şantiye çadırı, hangar ve depo çadırı, körüklü tente modelleri, halı saha brandası gibi bir çok branda ürünlerinin hem imalatı hem de  montajını özenle yapmaktadır. Misyonumuzun temeli,  müşteri memnuniyeti olmakla birlikte, sektördeki kalitemizden ödün vermemektir. 

 

 

branda