Şeffaf kaplama fermuarlı kış bahçesi.

Şeffaf kaplama fermuarlı Kış bahçesi olarak da Kullanılan şeffaf brandanın oldukça çok çeşitleri bulunmaktadır. Size tavsiyemiz ( 0,60 mm yada 0,80 mm kullanılmasıdır. ) çünkü Şeffaf Tente Branda Yazın Güneşin tesiri ile Genişlemektedir ve Kış aylarında da gelen Soğuk ‘dan dolayı çekmeler yaşanabilmektedir Şeffaf Tente Branda seçimini yaparken alacağınız brandanın standardını göz önünde bulundurmanızdır. Branda seçimi konusunda uzak doğu üretimi malzemelerden kesinlikle uzak durulması gerekmektedir..

Şeffaf fermuarlı branda kullanım alanlar;

Kafeterya, Restoran , Balkon , Veranda , Tentelerin etrafı ve Pergolanın etrafını Kapatarak , Kış bahçesine dönüştürerek değerlendirebilirsiniz, Şeffaf kaplama Branda Sigara Yasağından sonrasında daha çok revaç görmüş olup kafeterya Otel, Restoran benzer biçimde İşletmelerin zarar görmemesi için düşünülmüş bir Sistemdir.

Şeffaf kaplama fermuarlı kış bahçesi; 

Dış yüzeyi ve iç yüzeyi mika, naylon ve kalın branda kumaşıdır. Şeffaf mika, genel olarak ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda kullanılabildiği gibi veya kış bahçesinde kullanılan bu malzeme, % 100 PVC den oluşmaktadır. Cam gibi saydam olup içeriyi ve dışarıyı gösterme özelliğinden dolayı kafelerin oldukça sık kullandığı branda  çeşitlerindendir.. .

Şeffaf Branda-Kış Bahçesi, ısı yalıtımı ve rahatlık sağlayan branda türüdür. Mekanlara uygun yapıldığında uyum sağlar ve mekanlara şık bir görüntü katar. Şeffaf Tente Branda yapan Firmadan bununla alakalı gerekli bilgileri almanızı tavsiye ediyoruz .

Şeffaf kaplama fermuarlı kış bahçesi

Genel anlamda sektör alanlarında kullanılsa da yazlık mekânlarda da tercih edilmektedir. İster evlerinizde, ister kafe veya restaurantlarınızda kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Şeffaf branda genellikle koruma amaçlı da kullanılmaktadır. Cam görünümlü olması nedeniyle mekânın kapanmasını engellemektedir. Hem şık bir görünüm sağlar ve bununla birlikte kaliteli bir hizmet sağlamak için tercih edilmektedir.

Şeffaf branda fiyatları malzemeye ve kullanım durumlarına göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar metre hesabı üzerinden uygunlanmaktadır. Kalite ve özelliklere göre şeffaf branda fiyatlarının değiştiğini kesinlikle unutmamanız gerekmektedir. 25 TL ile 65 TL arasında değişim gösteren fiyatlar firmaların fiyat standartlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedirler. Fiyatlar her zaman ürünün özelliklerine ve boyutlarına göre belirlenmektedir.

Hızlı iletişim : 0532 640 8310

Mail adresi :  info@simgebranda.com

 

Bir Cevap Yazın