Yat ve tekne brandası

Kategori: Branda | 0

Yat ve tekne brandasıYat ve Teknelerin Vazgeçilmez Koruması Branda İle Yapılmaktadır. Olumsuz Kötü Hava Şartları Denizin Tuzlu Suyu, Martı ve diğer Kuşlar Pisliklerinin Asitli olması Yat ve Teknelere Zarar vermektedir. Yat ve Teknelerde Genel de Kullanılacak Malzemenin Su Geçirmemesi ve Olumsuz Hava Şartlarına Dayanıklı Olmalıdır.

Yat  Tekne Brandasının Dikiş İp ve Aksesuarları Deniz’in Tuzlu Suyuna Karşı Dayanıklı Olmalıdır. Birleşme Noktaları Açıp Kapatabilmek için Kemik Fermuar Kullanılır. Fermuarı Açtığınızda Yukarı Doğru Toplayarak Yat veya Teknenizin Etrafı Açık bir Şekilde Kullanabilirsiniz, Yat ve Tekne Brandasının Sabitlenmesi için isteğinize bağlı olarak Paslanmaz Tenaxs veya Paslanmaz çıt çıt  kullanabilirsiniz. Dış etkilerin kumaş üzerinde en yoğun olarak yaşandığı alanlardan biri olan bu ürün, hem deniz suyuna hemde güneşe karşı dayanıklılık taşır.

 

Yat ve tekne brandası, dış etkilerin kumaş üzerinde en yoğun olarak yaşandığı alanlardan biri olan bu ürün, hem deniz suyuna hemde güneşe karşı dayanıklılık taşır. Yat Brandası İsteğinize göre uygun ebatlarda, renklerde ve dizaynlarda yatlarınıza veya teknelerinize şıklık katabiliriz. İstanbul ve çevresinde branda hizmeti veren simge  branda, siz müşterilerimize branda‘nın en kalitelisini sunmakta.

Hızlı iletişim : 0532 640 8310

Mail adresi :  info@simgebranda.com

Bir Cevap Yazın